Reklama

W sobotę Śląski Dzień Zdrowia. Będzie można zbadać się za darmo

Szymon Kosek
Śląski Dzień Zdrowia odbędzie się w sobotę w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. W programie m.in. wykłady i zajęcia sportowe. Będzie można też wykonać badania i skorzystać z porad specjalistów.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11 i potrwa do 17. Zainteresowani będą mogli zasięgnąć porad lekarzy różnych specjalizacji, m.in. dermatologa, kardiologa, dietetyka, okulisty i ortopedy. Oprócz tego bezpłatnie będzie można wykonać badania diagnostyczne, takie jak spirometria, USG, EKG czy badanie wzroku. Przez cały dzień będą odbywać się też wykłady. Prelegenci opowiedzą np. o tym, jak najlepiej dbać o higienę, co zrobić, by zapobiec chorobom układu krążenia i o zasadach zdrowego odżywiania. Chętni będą mogli wziąć udział w zajęciach sportowych. W programie zumba, joga i pilates. Wstęp wolny.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij