Reklama

W sobotę początek młodzieżowego sezonu biegowego w Katowicach

Szymon Kosek
W sobotę w parku Zadole odbędzie się pierwszy w tym roku bieg z cyklu Grand Prix MOSiR Katowice. Zawodnicy wystartują na trzech dystansach: 900, 1800 i 2700 m.  Uczestnicy kolejnych biegów będą brani pod uwagę w klasyfikacji generalnej.

Bieg rozpocznie się o godz. 11 w parku przy Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym Zadole. W klasyfikacji biorą udział tylko osoby uczące się, maksymalnie w III klasie szkoły średniej. Dziewczęta i chłopcy wystartują w czterech kategoriach: dzieci do III klasy szkoły podstawowej, dzieci od IV do VI klasy szkoły podstawowej, uczniowie klas I-III szkół gimnazjalnych i uczniowie klas I-III szkół średnich. Poszczególne grupy wiekowe pobiegną odpowiednio na dystansach 900, 900, 1800 i 2700 metrów. Zapisy na bieg przyjmowane są w dniu zawodów w godz. 9.30-10.45.

Kolejne biegi odbędą się 13 maja, 27 maja i 3 czerwca. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu z powodu niekorzystnych warunków pogodowych.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij