Reklama

W sobotę można wyrobić paszport

Ł. K.
Przez jeden dzień urząd będzie otwarty poza normalnymi godzinami pracy. To okazja dla tych, którzy w dni powszednie nie mają czasu złożyć wniosku lub odebrać paszportu.

„Sobota paszportowa” ma na celu umożliwienie wizyty w urzędzie tym, którzy nie mogą zjawić się w nim na co dzień. Akcję rozpoczął w ubiegłym roku wojewoda śląski, Jarosław Wieczorek. Przez 5 godzin, od 9 do 14, można składać wnioski lub odbierać wyrobione już dokumenty. W Katowicach sprawy paszportowe są załatwiane w oddziale paszportowym Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Jagiellońskiej 25. Pozostałe punkty włączone w akcję znajdują się w Bielsku-Białej i Częstochowie. Jeszcze w tym roku urzędy będą otwarte w soboty 4 razy: 22 kwietnia, 20 maja, 10 czerwca i 15 lipca.

Podziel się informacją:


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij