Reklama

W sobotę bieg z Katowic do Siemianowic

Szymon Kosek
22 kwietnia odbędzie się XXIV Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego. Licząca 10 km trasa łączy dwa pomniki Wojciecha Korfantego – na placu Sejmu Śląskiego w Katowicach i w Parku Miejskim w Siemianowicach.

Bieg odbywa się regularnie od 1993 roku. Teraz odbędzie się dokładnie w dniu 144-ej rocznicy urodzin śląskiego polityka. Jak co roku na zakończenie imprezy kwiaty pod pomnikiem Wojciecha Korfantego złożą prezydenci Katowic i Siemianowic. Start biegu o godz. 11 z placu Sejmu Śląskiego w Katowicach. Zapisy drogą internetową zostały już zamknięte, ale swój udział będzie można zgłaszać jeszcze w dniu imprezy do godz. 10 w miejscu startu. Więcej informacji na stronie organizatora.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij