Reklama

W SCC można wygrać obiad, który zostanie podany na wysokości 50 metrów nad ziemią

Redakcja
Lunch in the sky to nowa akcja centrum handlowego Silesia City Center. Główną nagrodą jest w niej możliwość zjedzenia obiadu na platformie zawieszonej 50 metrów nad ziemią. Dodatkowo do wygrania są bony podarunkowe.

Zasady udziału w akcji są proste. W dniach od 15 do 26 maja trzeba zrobić zakupy na terenie SCC na kwotę co najmniej 100 zł. Potem konieczne jest zarejestrowanie paragonu u jednej z trzech hostess. Zadaniem konkursowym jest ułożenie puzzli w jak najszybszym czasie (też u hostessy). Każdego dnia aż do 26 maja 10 lub 11 osób, które wykażą się najlepszym refleksem, wygrywa podwójne zaproszenie na obiad na platformie.

Wyjazdy specjalnym dźwigiem będą się odbywać 27 i 28 maja od godz. 12 do 17.

Dodatkowymi nagrodami w akcji są bony podarunkowe o wartości 100 zł, które będzie można zrealizować w SCC. Każdego dnia dostanie je 10 osób (innych nich te, które wygrały zaproszenie na obiad).

Posiłek dla uczestników obiadu przygotują restauracje z SCC.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij