Reklama

W piątek w Spodku musical Metro. Mamy bilety dla czytelników

G. Ż.
Od premiery musicalu „Metro” minęło już 25 lat. W piątek w Spodku po raz kolejny będzie można usłyszeć i zobaczyć widowisko, które przeszło już do historii polskiej muzyki. Dla naszych czytelników mamy wejściówki na to wydarzenie.

Od samego początku „Metro” reżyseruje Janusz Józefowicz, którego można też zobaczyć na scenie. Muzykę napisał Janusz Stokłosa, a libretto i teksty piosenek to dzieło Agaty i Maryny Miklaszewskich.

Akcja musicalu dzieje się gdzieś między fikcją a rzeczywistością. Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground – sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. O tym jak kończy się ta historia, będzie można się przekonać w piątek 10 marca o godz. 20.

Dla naszych czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie. Szansę na ich zdobycie mają osoby, które zapisały się do naszego newslettera. O godz. 12 wyślemy dzisiejszy newsletter. W nim znajdzie się informacja jak zdobyć bilety. Do godz. 12 można się jeszcze zapisać.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij