Reklama

W niedzielę „Odpust u Babci Anny” w Nikiszowcu

Redakcja
W niedzielę już po raz dziewiąty odbędzie się „Odpust u Babci Anny”. Na nikiszowieckim Rynku przez cały dzień będzie można kupić rękodzieło, sztukę, biżuterię, lokalne pamiątki. Będą też przysmaki śląskiej kuchni oraz maszkety z „bud odpustowych”.

Podczas imprezy odbędą się też występy artystyczne. O godz. 14 rozpocznie je Orkiestra Dęta KWK Wieczorek. Później wystąpią też zespoły: Albo i Nie oraz 032. Krakowski Teatr Uliczny Scena Kalejdoskop pokaże przedstawienie pt. „Eunika w krainie cyrku”. Na zakończenie odpustu zaśpiewają dziewczyny z zespołu FRELE.

Organizatorzy przygotowali też atrakcje dla dzieci m.in. karuzele, dmuchańce, warsztaty, watę cukrowa, balony, bańki mydlane. Podczas wydarzenia będzie prowadzona zbiórka krwi oraz rejestracja dawców szpiku kostnego, a także zbiórka publiczna na rzecz 3,5-letniej Bianki Krzemyk, u której zdiagnozowano nowotwór złośliwy oka – siatkówczak. Udział w imprezie bezpłatny.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij