Reklama

W Katowicach nie można zarejestrować samochodu. Nie działa system CEPiK

Ł. K.
Nowy system służący do rejestracji i zgłoszenia zbycia samochodu został uruchomiony w poniedziałek. Już wczoraj doszło do awarii. Z tego powodu w Urzędzie Miasta Katowice nie można załatwić ani rejestracji pojazdu, ani zgłosić sprzedaży samochodu.

Są problemy z zarejestrowaniem i zgłoszeniem sprzedaży samochodów. Uruchomiony 13 listopada system Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców przestał działać. Występują problemy z wprowadzaniem informacji do systemu. Osoby, które chciały załatwić dzisiaj sprawę w urzędzie miasta w Katowicach, będą musiały przyjść do biura praw jazdy i rejestracji pojazdów w innym dniu. Do czasu naprawienia usterki nie będzie to możliwe. Mieszkańcy załatwiający w katowickim urzędzie sprawy związane z prawem jazdy są obsługiwani normalnie. Awaria ma charakter ogólnopolski i wystąpiła w wielu miastach. Musi zostać usunięta w centrali w Warszawie. Od wczoraj informatycy pracują nad naprawieniem usterek, ale nie wiadomo kiedy system znów zacznie działać.

Podziel się informacją:


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij