Reklama

Utrudnienia na ul. Chorzowskiej potrwają kilka godzin

Łukasz Kądziołka
Przebudowa sygnalizacji świetlnej na ruchliwym skrzyżowaniu powoli dobiega końca. Z tego powodu dzisiaj zostanie ona wyłączona na kilka godzin. Ruch będzie znacznie wolniejszy.

Prace na skrzyżowaniu, przez które przebiega DTŚ-ka, trwają już od miesiąca. Zgodnie z zapowiedziami wykonawcy, firmy Synchrogop, sygnalizacja zostanie wyłączona na kilka godzin. To dlatego, że będą przełączana na nowo postawione słupy. Od rana nie działają stare sygnalizatory. W celu spowolnienia ruchu, MZUiM ustawił świetlne strzałki na środkowych pasach ulic wlotowych skrzyżowania (ul. Chorzowska, ul. Stęślickiego i ul. Grundmanna). Jak poinformował nas Jacek Prokop z katowickiej drogówki, patrol policyjny obserwuje skrzyżowanie. Funkcjonariusze będą kierowali ruchem, kiedy zajdzie taka potrzeba. Utrudnienia mają potrwać d0 godz. 14.30. Później sygnalizacja zostanie uruchomiona.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij