Reklama

Utrudnienia dla kierowców na drodze krajowej nr 86

Ł. K.
Przez trzy dni wystąpią utrudnienia w ruchu dla kierowców jadących z i do Tychów. Wszystko przez usuwanie szkód górniczych. Na drodze mogą tworzyć się korki.

Od kilku miesięcy trwały prace związane z remontem wiaduktu na ul. Kołodzieja, który przebiega nad DK nr 86. Teraz remont wiaduktu jest już na ukończeniu, ale ruszają kolejne roboty drogowe. Powód to szkody górnicze. Ich usunięcie zleciła Polska Grupa Górnicza. Prace rozpoczęły się dzisiaj. Obejmują odcinek od ul. Kołodzieja w kierunku Tychów, a w kierunku Katowic są prowadzone na wysokości ul. Kołodzieja.

Roboty potrwają do czwartku. 22 listopada będą prowadzone w godzinach 7-18, a 23 listopada od godz. 9 do 13. Ruch zostanie utrzymany, ale droga będzie w tym czasie zwężona do jednego pasa.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij