Reklama

Ukradł skuter z parkingu Galerii Katowickiej. Policja publikuje nagrania z monitoringu

Redakcja
Kradzież skutera na parkingu Galerii Katowickiej. Policjanci szukają mężczyzny, który ukradł pojazd. Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu. Nagrania mają pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny.

Mężczyzna wsiadł na skuter zaparkowany na parkingu podziemnym Galerii Katowickiej. Wyprowadził go na zewnątrz, a następnie porzucił pojazd. Policjanci znaleźli skuter kilka godzin później na ul. Mielęckiego. Do kradzieży doszło 27 kwietnia, ok. godziny 16.40. Wartość skutera to 3, 5 tys. zł. Chociaż udało się go odzyskać, to policjanci nadal szukają sprawcy. Policja zdecydowała, że upubliczni  jego wizerunek. Nagranie z monitoringu Galerii Katowickiej ma pomóc w ustaleniu jego tożsamości. Wszystkie osoby, które posiadają informację mogącą pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy, proszone są o kontakt w policjantami z policjantami z komisariatu policji VI w Katowicach przy ul. Stawowej 8. Można się również kontaktować pod numerami tel.: 32/200-38-50, 32/200-25-55, 112 lub na adres email: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij