Reklama

Ukradł skuter z parkingu Galerii Katowickiej. Został zatrzymany

Redakcja
Ukradł skuter w Katowicach, został zatrzymany w Rybniku. Policja złapała sprawcę kradzieży skutera z podziemnego parkingu Galerii Katowickiej. To 53-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania.

Do kradzieży doszło 27 kwietnia około godz. 16:40. Na nagraniu z monitoringu widać jak mężczyzna wsiada na skuter i wyjeżdża z parkingu Galerii Katowickiej. Jak się okazało, pojazd porzucił na ul. Mielęckiego. Po kilku tygodniach poszukiwania sprawcy, policja opublikowała nagranie z monitoringu. W końcu mężczyzna został zauważony przez policjantów z Rybnika, którzy przekazali informację katowickim kolegom. Złodziej nie ma stałego miejsca zamieszkania.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij