Reklama

Tureckie słodycze, ceramiczna biżuteria i golonko. Trwa jarmark na Rynku

Ł. K.
Można coś zjeść i kupić coś oryginalnego. Tym razem na jarmarku sporo rękodzieła i swojskich produktów. Katowicki Rynek jeszcze przez trzy dni będzie gościł wystawców.

Ceramika, koraliki i drewno. Na katowickim Rynku trwa jarmark rękodzieła. Można na nim znaleźć ręcznie robioną biżuterię, kuchenne przybory z drewna i ceramiczne talerzyki oraz ozdoby. Jest też jedno stoisko ze starociami. Jednak na jarmarku można kupić nie tylko ozdoby i biżuterię. Są też stoiska z jedzeniem. W ofercie m.in. turecki wyrób cukierniczy, czyli lokum, swojskie mięsa i góralskie sery. Na miejscu można napić się grzańca z czerwonego wina lub grzanego szprycera. Impreza ma potrwać do niedzieli. Jarmark jest czynny w godzinach 10-19. Organizator przygotował też dodatkowe atrakcje na weekend, ale na razie nie zdradza jakie.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij