Reklama

Trwa remont boiska na os. Paderewskiego. Ma być gotowe do końca wakacji

Ł. K.
Boisko na os. Paderewskiego miało zniszczoną i nierówną nawierzchnię. Miasto korzysta z okresu wakacyjnego i wykona jego remont. Powstanie też nowa przestrzeń do zabawy dla młodszych dzieci.

Boiska miały dużo ubytków. Teraz, przy Szkole Podstawowej nr 12 na os. Paderewskiego, trwają prace remontowe. Modernizacja jednego z boisk to pomysł mieszkańców, który został poparcie w poprzedniej edycji Budżetu Obywatelskiego. Dzięki inicjatywie nawierzchnia na boisku do gry w piłkę ręczną zostanie wymieniona. Drugą częścią projektu było wzbogacenie wyposażenia ogrodu przy Miejskim Przedszkolu nr 55. Powstanie tam zestaw sprawnościowy z system drabinek, małą ścianką wspinaczkową i tunelami. Dodatkowo, przy okazji realizacji projektu z Budżetu Obywatelskiego, miasto wyremontuje dwa pozostałe boiska. Na boisku do koszykówki i boisku wielofunkcyjnym, oprócz nawierzchni, będą nowe kosze i bramki. Stanie też nowe ogrodzenie i wymienione zostaną piłkochwyty. Prace mają zakończyć się do 31 sierpnia. Ich koszt to 325 tys. zł.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij