Reklama

Trwa Festiwal Organizacji Pozarządowych

Ł. K.
Przez całe sobotnie popołudnie w Parku Powstańców Śląskich potrwa Festiwal Organizacji Pozarządowych. Będą koncerty, warsztaty i możliwość poznania ogólnomiejskich projektów do Budżetu Obywatelskiego.

Wzdłuż parkowych alejek stanęły namioty, w każdym z nich swoje stoisko ma inna organizacja. W festiwalu bierze ich udział około 60. Dla dzieci przygotowano m.in balony, gry i malowanie twarzy.

W trakcie festiwalu zagrają kolejno dwa katowickie zespoły The Party Is Over i Kolory. Później jeszcze występ muzycznego electrokabaretu „Bloki i familoki”. To o 15, a od 16 zacznie się potańcówka z DJ Basgrowa. Całość zakończy się około godziny 18. Dodatkowo, od 13 do 16, festiwalowi będzie towarzyszył Piknik z Budżetem Obywatelskim. Na miejscu pojawią się pomysłodawcy projektów ogólnomiejskich. Podczas pikniku mieszkańcy dowiedzą się również więcej o samej procedurze Budżetu Obywatelskiego i głosowaniu.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij