Reklama

Tramwaj zderzył się z samochodem w Załężu. Są utrudnienia

Redakcja
Zderzenie samochodu z tramwajem w Załężu. Na miejscu są już służby. Na razie nie ma informacji o rannych. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.

Kolizja w Załężu. Tramwaj i samochód zderzyły się obok skrzyżowania ulic Brackiej i Gliwickiej. Do kolizji doszło około 12.20. Nadal występują tu duże utrudnienia w ruchu. Przejazd w obu kierunkach, do ul. Bocheńskiego i ul. Chorzowskiej, blokuje tramwaj. Jadąc od strony autostrady A4 kierowcy mogą wjechać w ul. Gliwicką. Od strony ul. Chorzowskiej możliwy jest skręt na Drogową Trasę Średnicową. Na razie nie ma informacji o poszkodowanych osobach. Nie wiadomo też w jaki sposób doszło do zderzenia tramwaju z peugeotem.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij