Reklama

Tramwaj na ul. Kościuszki zablokowany. Są utrudnienia dla pasażerów

Ł. K.
Na miejscu jest policja, a za chwilę powinna dojechać laweta. Tramwaje nie mogą przejechać ulicą Kościuszki. Wszystko przez źle zaparkowany samochód. Niektóre tramwaje muszą jechać objazdami.

Źle zaparkowany ford focus na ul. Kościuszki powoduje duże utrudnienia w ruchu tramwajów. Aktualnie na odcinku od Rynku do ul. Kościuszki zablokowane są trzy tramwaje linii nr 6, 11 i 16. Kolejne są kierowane w ul. 3 Maja i kończą kursy na pl. Wolności. Tramwaj został zablokowany na wysokości budynku przy ul. Kościuszki 10. Na miejscu jest już policja. Teraz wszyscy czekają na lawetę, która odholuje stojący częściowo na torach samochód. – Nie organizujemy nawet transportu zastępczego, bo zaraz powinna przyjechać laweta – mówi Andrzej Zowada, rzecznik Tramwajów Ślaskich. Pasażerowie zablokowanych tramwajów musieli opuścić pojazdy. Nie wiadomo ile dokładnie potrwają utrudnienia.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij