Reklama

Tramwaj dla zakochanych na ulicach Katowic

Ł. K.
„Zakochana bana” po raz kolejny wyjedzie na ulice miast. Do tramwaju będzie można wsiąść również w Katowicach, ale tym razem Tramwaje Śląskie zorganizują akcję w inny dzień.

Tramwaje będą woziły zakochanych za darmo i w niecodziennej atmosferze. Będzie muzyka na żywo i walentynkowy wystrój. Tym razem wyjątkowo „Zakochana bana” będzie kursowała dzień przed świętem zakochanych. – Walentynki to bardzo radosne święto, zaś Popielec to dla katolików dzień pokuty, do którego walentynkowy nastrój zupełnie nie przystoi. Dlatego zdecydowaliśmy, że tym razem „Zakochana bana” wyjedzie na tory dzień wcześniej – wyjaśnia Andrzej Zowada, rzecznik Tramwajów Śląskich. We wtorek, 13 lutego, będzie można nią dojechać z Chorzowa przez Załęże do Zawodzia i z powrotem do centrum Katowic. Kurs zakończy się na pętli Słonecznej. Następnie tramwaj pojedzie tą samą trasą. „Zakochana bana” wyruszy z przystanku Chorzów Batory Zajezdnia o godz. 14.00. Pełny rozkład jazdy jest dostępny TUTAJ.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij