Reklama

Teatr, muzyka i kuchnia. Francuski ArtJarmark w Nikiszowcu

Źródło: www.artnaiffestiwal.pl.

Redakcja
Z Nikiszowca do Francji? Podczas tegorocznej edycji uczestnicy ArtJarmarku będą mogli wybrać się w kulinarną i muzyczną podróż. Przez całą niedzielę na nikiszowieckim rynku można będzie liczyć na artystyczne atrakcje.

Tegoroczna edycja festiwalu sztuki naiwnej ArtNaif nawiązuje do Francji. Tak samo jak ArtJarmark. Na placu Wyzwolenia będzie można spróbować „ślimaków z hołdy” i dowiedzieć się jak przygotować szampana dla ubogich. Jarmark rozpoczną kulinarne zabawy  o godzinie 14. Godzinę później na scenie wystąpi zespół Nivel. Zespół zagra francuski repertuar. kolejnym punktem będzie spektakl dla dzieci pt. „Pszczółka Maja”. Całość zakończy koncert duetu Nowakowski/Bienek. Rozpoczęcie ArtJarmarku o godzinie 13.30, impreza potrwa do 18.30. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij