Reklama

Święto piwa w Katowicach

Szymon Kosek
Już w ten piątek w Galerii Szyb Wilson rozpocznie się trzecia edycja Silesia Beer Fest. Na wydarzeniu będzie można spróbować piw rzemieślniczych, a także wziąć udział w wykładach na temat browarnictwa. Impreza potrwa do niedzieli.

Silesia Beer Fest rozpocznie się w piątek o godz. 17. W przestrzeni galerii zaprezentuje się 25 browarów rzemieślniczych. Wśród wystawców będą też katowickie multitapy: Absurdalna, Biała Małpa i Browariat. W programie przewidziano również wykłady, warsztaty, degustacje, panele dyskusyjne i głosowanie na najlepszą piwną premierą festiwalu. Nie zabraknie też strefy gastronomicznej, w której staną food trucki.

W piątek bramy festiwalu będą otwarte do 24, w sobotę od 12 do 24, a w niedzielę od 12 do 18. Wstęp płatny 5 złotych. Na miejsce można dojechać autobusami nr 30, 108, 109, 920 i 930. Kierowcy będą mogli zostawić swoje samochody na bezpłatnym parkingu.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij