Reklama

Strefa kibica na Rynku otwarta

Redakcja
Strefa kibica na katowickim Rynku otwarta. Przez miesiąc będzie można obejrzeć tu wszystkie mecze Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Można tu zamówić jedzenie i picie. Największe emocje za kilka dni.

Na katowickim Rynku mecze będzie tu mogło oglądać ok. 1000 osób, a miejsc siedzących jest 400. Oprócz dużego ekranu, stołów i ławek, powstała tu mała strefa gastronomiczna. Kibice mogą zamawiać jedzenie i napić się piwa. Jest też mały sklepik z biało-czerwonymi gadżetami. Strefa będzie otwarta przez cały czas trwania mundialu, od 14 czerwca do 15 lipca. Dzisiaj, o godz. 17, pierwszy mecz Rosja kontra Arabia Saudyjska. Jednak najbardziej tłoczno będzie z pewnością podczas meczów reprezentacji Polski. Pierwszy zostanie rozegrany w Moskwie. Kadra Nawałki we wtorek 19 czerwca zmierzy się z Senegalem. Rozpoczęcie pierwszego meczu Polaków o godz. 17.

Podziel się informacją:


Komentarze

  1. Bartek Czerwiec 15, 2018 at 3:11 pm - Odpowiedz

    według mnie, wszystko jest fajnie zrealizowane. Można obejrzeć mecz, przy okazji piwa się napić, czy coś sobie zjeść. Wszędzie blisko, no i bezpiecznie. Katowice mają ładny duży rynek. Jak dla mnie lokalizacja idealna!

  2. Kamil Czerwiec 15, 2018 at 1:04 pm - Odpowiedz

    Ja wczoraj byłem na strefie, to powiem, że wszystko fajnie było zorganizowane. Ale czekam na mecze naszych, trzeba będzie chyba dużo wcześniej przyjść, żeby sobie jakieś miejsca zarezerwować.

  3. Marek Czerwiec 15, 2018 at 12:30 pm - Odpowiedz

    Na pewno będzie bardzo tłoczno, gdy będą nasi grali. Według mnie świetny pomysł, zwłaszcza ta budka z gadżetami, dla zapominalskich.

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij