Reklama

Starocie na katowickim Rynku [GALERIA]

Redakcja
Ruszył jarmark staroci na katowickim Rynku. Stoisk jest kilkanaście, a oferta bardzo różnorodna. Można tu kupić na przykład aparat fotograficzny, porcelanę czy lustro.

Kilkanaście stoisk stanęło na Rynku wokół strefy kibica. Na jarmarku staroci można znaleźć rzeczy przydatne i przeznaczone raczej dla kolekcjonerów. Po niektórych przedmiotach trudno stwierdzić do czego służą. Jednak można tu znaleźć też oryginalne rzeczy, zwłaszcza do mieszkania. Są stare fotele i lampy z czasów PRL-u. Nie brakuje porcelany i zastawy stołowej. Od kubków, filiżanek i talerzyków poprzez sztućce, karafki aż do wazonów i rzeźb. Na kilku stoiskach można przebierać w sporej kolekcji płyt CD, kaset i winyli. Poza tym na jarmarku sporo wystawców ma biżuterię i zegarki. Jarmark staroci potrwa do niedzieli, 24 czerwca. Stoiska będą czynne codziennie od 10 do 18.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij