Reklama

Sputnik w Kosmosie, czyli pokazy filmów rosyjskich

Ł. K.
Filmy o miłości, nie tylko do drugiego człowieka, ale również do żywej kukły i kina. Festiwal Filmów Rosyjskich Sputnik w pomniejszonej wersji zawita na 4 dni do Katowic.

Rozpoczął się w czwartek, a zakończy w niedzielę. Replika 10. edycja festiwalu, który odbył się w listopadzie ubiegłego roku w Warszawie, teraz pojawia się w Katowicach. W programie znalazły się 4 filmy. To najnowsze produkcje rosyjskich twórców. W większości opowiadają o miłości, ale każda z nich jest nieco inna. Jako pierwszy został wyświetlony film o miłośniku teatru kukiełkowego, który pod wpływem miłości stworzył kukłę na podobieństwo swojej wybranki. To film „Syndrom kukiełki” w reżyserii Jeleny Chazanowej. Kolejnymi propozycjami będą: „Miejskie ptaszki”, „Podróż niepoślubna” i „Światła wielkiej wsi”. Seanse codziennie, od 10 do 12 lutego, o godzinie 18 w kinie Kosmos. Pełne opisy filmów i bilety na seanse można znaleźć TUTAJ.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij