Reklama

Spotkanie biznesowe na Śląsku? Wybierz dobry hotel w Katowicach!

W ostatnich latach Katowice wyrastają na prawdziwą stolicę polskiego biznesu. Choć tradycyjnie kojarzone są z przemysłem wydobywczym, coraz więcej firm świadczy tu nowoczesne usługi dla biznesu.

Wg badań przeprowadzonych przez ABSL, obecnie w samym mieście i okolicach funkcjonują łącznie 102 centra usług w branży SSC/BPO – to 8% wszystkich tego rodzaju przedsiębiorstw w Polsce. Nie dziwi więc, że zaplecze hoteli w Katowicach jest tak rozbudowane. Miasto przyciąga coraz większą liczbę przedsiębiorców i zagranicznych inwestorów. Jak wybrać najlepszy nocleg, jeśli przyjeżdżasz na Śląsk w celach biznesowych?

Jak wybrać hotel w Katowicach?

O powodzeniu i dużym zainteresowaniu tym regionem przez przedsiębiorców i zagranicznych inwestorów decyduje m.in. sąsiedztwo lotniska w Pyrzowicach i dobra lokalizacja – łatwo mogą dotrzeć tu sąsiedzi z Niemiec i Czech. Warto wykorzystać te atuty, i wybierając jeden z hoteli w Katowicach, zainteresować się obiektami w sąsiedztwie lotniska – są one dobrze skomunikowane z samymi miastem, jak i z innymi dużymi miastami Polski dzięki sieci dróg ekspresowych. Przy wyborze sprawdźmy jednak, czy w danym hotelu w Katowicach panują warunki, które sprzyjają jakościowemu wypoczynkowi, ale także skupieniu i pracy. Standardem powinna być klimatyzacja oraz dostęp do bezpłatnego i szybkiego łącza sieci WiFi.

Spotkanie biznesowe w hotelu w Katowicach – dlaczego warto?

Hotele w Katowicach będą też odpowiednie do zorganizowania konferencji, szkoleń i innych wydarzeń biznesowych. Taki wybór pozwoli szybko dotrzeć wszystkim uczestnikom wydarzenia (w tym również gościom zza granicy) i przeprowadzić kilkudniowe wydarzenie w komfortowych warunkach. Trzeba oczywiście wcześniej upewnić się, że konkretny hotel w Katowicach ma przygotowane w takim celu sale konferencyjne i dysponuje odpowiednim sprzętem audio-wizualnym.
Stolica województwa śląskiego to miasto coraz bardziej nowoczesne. Inwestowanie w nowe technologie i rozwój branży IT sprzyja podejmowaniu nowych inicjatyw gospodarczych. Trudno wyobrazić sobie, by miasto mogło się rozwijać bez odpowiednich hoteli – dostosowanych do wymagań przedsiębiorców i sprzyjających spotkaniom biznesowym. Szukasz noclegu w Katowicach? Zajrzyj na https://www.desilva.pl/katowice.

Artykuł sponsorowany

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Tagi:

Dodaj komentarz

*
*