Reklama

Skuter wjechał w radiowóz. Kierowca był pijany

Ł. K.
Policjanci musieli ruszyć w pościg za skuterem, który nie zatrzymał się do kontroli. Okazało się, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkohol w organizmie. W trakcie ucieczki wjechał w radiowóz.

Na os. Witosa policjanci zatrzymywali kierujących do kontroli trzeźwości. W oczekiwaniu na kontrolę ustawiła się kolejka samochodów na ul. Michejdy. W pewnym momencie stojący w niej skuter, który zaczął wyprzedzać pojazdy. Funkcjonariusze dali kierującemu sygnał do zatrzymania. Jednak ten nie zatrzymał się i zaczął uciekać. Wtedy zaczął się pościg. Zjechał na stację benzynową, a następnie na teren salonu samochodowego. Tam zderzył się z radiowozem, ale uciekał dalej. Ostatecznie 41-letniego mieszkańca Katowic udało się zatrzymać na ul. Ścianowej. Okazało się, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz mężczyzna odpowie za jazdę po pijanemu, spowodowanie kolizji, ale również za nie zatrzymanie się do kontroli. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij