Reklama

Skatował swojego kolegę. 34-latek usłyszał zarzuty

Redakcja
Mężczyzna, którego zwłoki znaleziono w niedzielę w rejonie ul. Jankego, został pobity. To wyniki dzisiejszej sekcji zwłok. Policjanci doprowadzili do prokuratury 34-latka, który miał skatować swojego kolegę. Mężczyzna trafił do aresztu.

Dalszy ciąg sprawy, o której pisaliśmy dzisiaj. Ciało 54-latniego mężczyzny zostało znalezione na terenie nieużytków w rejonie ul. Jankego w niedzielę, 3 czerwca. Dzisiaj przeprowadzona została sekcja zwłok. Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, bezpośrednią przyczyną śmierci 54-latka były obrażenia ciała. Policja już wcześniej w zwiazku z tą sprawą zatrzymała 3 osoby. Jedna z nich okazała się sprawcą pobicia w wyniku, którego zmarł mężczyzna. To 34-letni kolega ofiary, który usłyszał już zarzuty pobicia że skutkiem śmiertelnym. Mężczyzna również dzisiaj trafił do aresztu.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij