Reklama

Ruszyła kolejna edycja programu Lokal na Kulturę

Jeden z lokali udostępnionych w tej edycji programu, ul. Kościuszki 39.

Ł. K.
Tym razem można starać się o najem 6 lokali. Konkurs „Lokal na Kulturę” jest kierowany do osób, które prowadzą lub chcą prowadzić działalność artystyczną i kulturalną. Wnioski można składać przez kilka tygodni.

Różne powierzchnie i lokalizacje. Po raz dziewiąty miasto udostępnia lokale, które można wynająć na korzystnych warunkach. Kolejna edycja programu „Lokal na Kulturę” to okazja dla osób prowadzących działalność kulturalną na terenie Katowic. Tym razem do wyboru jest sześć lokali. Najmniejszy ma powierzchnię nieco ponad 49 m kw., a największy ok. 150 m kw. Dokładne adresy to: ul. Gliwicka 223 (150,18 + 36,28 m kw.), ul. Kościuszki 39 (49,76 m kw.), ul. Obrońców Westerplatte 98 (61,80 + 51,72 m kw.), ul Obrońców Westerplatte 100 (77,76 m kw.), ul. Warszawska 67 (79,16 m kw.).

Swoje wnioski można zgłaszać do  3 października w urzędzie miasta w wydziale budynków i dróg (ul. Rynek 1, II p., p. 205) lub w Biurze Obsługi Mieszkańców (stanowiska 20 i 21). Szczegóły dotyczące programu są dostępne TUTAJ.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij