Reklama

Rusza kolejne plenerowe kino w Katowicach

Zdjęcie poglądowe.

Redakcja
W centrum Katowic rusza nowe kino plenerowe. Podobnie jak w poprzednich latach seanse będą się odbywały raz w tygodniu. Repertuar jest różnorodny.

Co tydzień przez dwa miesiące będzie można wybrać się na seans przy Międzynarodowym Centrum Kongresowym. W najbliższą sobotę po raz pierwszy tego lata odbędzie się tam pokaz filmowy. Dla miłośników oglądania filmów w plenerze organizator przygotował osiem seansów. Wśród tytułów znalazły się filmy, które osiągnęły międzynarodowy sukces oraz nieco mniej znane produkcje. Pierwszy z filmów to „Rekiny wojny”. Seanse na placu będą się zaczynały ok. godz. 20.30. W przypadku kiepskiej pogody będą przeniesione do holu w MCK. Wstęp na pokazy jest wolny.

Pełny repertuar kina plenerowego:

7 lipca
Rekiny Wojny

14 lipca
Sicario

21 lipca
Podróż na sto stóp

28 lipca
Nice Guys. Równi goście

4 sierpnia
John Wick 2

11 sierpnia
La La Land

18 sierpnia
Dzikie historie

25 sierpnia
Snajper

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij