Reklama

Rusza budowa trzeciego biurowca Skanskiej

Grzegorz Żądło
Rozpoczęły się prace ziemne przy budowie trzeciego biurowca Silesia Business Park. Budowa ma ruszyć jeszcze tej wiosny i potrwa półtora roku. Na razie nie wiadomo kiedy rozpocznie się budowa czwartego, ostatniego budynku kompleksu.

Jak poinformowała Skanska, drugi biurowiec ma zostać oddany do użytku na przełomie sierpnia i września. Połowa powierzchni została wynajęta firmie Campegimi (więcej o tym tutaj). Na parterze znajdzie się restauracja, której operatorem będzie HDS Polska. To właśnie ta firma ma znaleźć docelowego najemcę. Restauracja ma być dostępna zarówno dla pracowników biurowców, jak i dla mieszkańców.

Jam mówią przedstawiciele Skanskiej, budowa wszystkich budynków kompleksu jest przesądzona, ale nie wiadomo kiedy ruszy stawianie ostatniego. Nie wiadomo też czy budowa podziemnych garaży w biurowcu C i D będzie prowadzona w tym samym czasie. Trwają analizy czy będzie to opłacalne i zasadne.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij