Reklama

Rozpoczyna się zlot food trucków na Rynku. Rozdajemy vouchery na posiłki

Redakcja
W piątek na katowickim Rynku rozpoczyna się trzydniowy zlot Food Trucków. Tym razem impreza będzie sąsiadować ze strefą kibica.

Food trucki będą otwarte w piątek i sobotę od 12 do 22, a w niedzielę do 20. Na Rynek wjedzie około 30 wozów. Będzie m.in. kilka rodzajów amerykańskich burgerów, dania wegetariańskie, aromatyczne podpłomyki, tradycyjne pierogi, fish & chips, potrawy kuchni meksykańskiej, greckiej, włoskiej czy też azjatyckiej, a na deser hiszpańskie churros, tajskie lody lub świeże owoce w belgijskiej czekoladzie.

Dla naszych czytelników mamy 5 bezpłatnych voucherów na dania z food trucków. Żeby je zdobyć trzeba polubić post z linkiem do tego tekstu na naszym fanpage na Facebooku, a w komentarzu napisać jakie danie najlepiej pasuje do oglądania mundialu oraz oznaczyć osobę, która powinna takiego dania spróbować. Na odpowiedzi czekamy do godz. 11:00 w piątek. Wybierzemy, naszym zdaniem, najciekawsze odpowiedzi i nagrodzimy je voucherami do wykorzystania w food truckach.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij