Reklama

Rozpoczyna się budowa hali sportowej przy ul. Mikołowskiej

Redakcja
W przyszłym tygodniu wykonawca przejmie plac budowy, na którym powstanie hala sportowa. Zostanie zbudowana przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 2 przy ul. Mikołowskiej 131. W sali będzie można grać w piłkę nożną, piłkę ręczną, siatkówkę i koszykówkę. Budowa ma kosztować 11 mln zł.

Na zakończenie prac wykonawca ma 15 miesięcy, co oznacza, że hala powstanie do końca 2018 roku. Obiekt powstanie w miejscu istniejących budynków, dlatego najpierw trzeba będzie rozebrać bibliotekę, budynek gospodarczy, asfaltowe boisko i stojące przy nim trybuny.

Projekt sali przewiduje, że będzie miała 12 metrów wysokości, a pole gry będzie miało wymiary 40×20 m. Powstanie też łącznik pomiędzy istniejącym budynkiem szkoły, a nowym obiektem sportowym. Dodatkowo wykonawca jest odpowiedzialny za zagospodarowanie terenu, które obejmie zieleń, małą architekturę, chodniki i miejsca postojowe. Teren hali i przy niej będzie monitorowany.

Podziel się informacją:


Komentarze

  1. Artur Lipiec 31, 2017 at 9:38 am - Odpowiedz

    Tak strasznie to potrzebne… A basenów jak widać brak….

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij