Reklama

Rozpoczęło się odliczanie do ME w siatkówce w Spodku

G. Ż.
Imprezą na Placu Kwiatowym rozpoczęło się odliczanie dni do rozpoczęcia Mistrzostw Europy w siatkówce, które latem 2017 roku odbędą się w Polsce, w tym w Katowicach. W Spodku zabraknie reprezentacji Polski. Zagrają za to Francja, Belgia, Holandia i Turcja.

uruchomienie-zegara-przez-meMistrzostwa Europy 2017 odbędą się w dniach 25 sierpnia-3 września. Dzisiaj w Katowicach został uruchomiony zegar odliczający czas do rozpoczęcia imprezy. W akcji wzięli udział byli siatkarze reprezentacji: Sebastian Świderski, Paweł Papke, Marcin Prus, obecny reprezentant Andrzej Wrona, trener Waldemar Wspaniały, prezydent Katowic Marcin Krupa i pochodząca z Katowic aktorka Anna Guzik.

W Spodku zagrają reprezentacje: Francji, Belgii, Holandii i Turcji. Mistrzostwa Europy odbędą się w dniach 25 sierpnia – 3 września 2017 roku.

Przy okazji, mieszkańcy, którzy przyszli na Plac Kwiatowy, dostali prezenty – różne gadżety przygotowane z okazji ME.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij