Reklama

Rodzinna tragedia na os. Tysiąclecia. Nie żyją dwie osoby

Ł. K.
Tragedia na os. Tysiąclecia. Nie żyją matka i syn. 27-letni mężczyzna najprawdopodobniej wyskoczył z okna. W mieszkaniu policjanci znaleźli jego nieżywą 69-letnią matkę.

We wtorek około godz. 23 na policję zadzwonili świadkowie, którzy widzieli jak z dużej wysokości na ziemię spada mężczyzna. Wszystko działo się w jednym z bloków na ul. Tysiąclecia. 27-latek zginął na miejscu. Policjanci ustalili, z którego mieszkania najprawdopodobniej wyskoczył. Drzwi lokalu na 18. piętrze były zamknięte. Kiedy weszli do środka, znaleźli ciało 69-letniej kobiety. To matka mężczyzny. Miała na ciele siniaki. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok obojga ofiar. Jedna z wersji zakłada, że było to tzw. rozszerzone samobójstwo, czyli syn mógł zabić matkę, a potem samemu odebrać sobie życie.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij