Reklama

Radny Józef Zawadzki doceniony przez Ministerstwo Zdrowia

Szymon Kosek
Prezes Śląskiej Izby Lekarskiej odznaczył radnego na dzisiejszej sesji rady miasta. To honorowa odznaka „Za zasługi dla ochrony zdrowia”.

– Pomoc ludziom chorym, dotkniętym skrajnym ubóstwem, dysfunkcyjnością powiązaną z różnego rodzaju uzależnieniami lub krytyczną sytuacją materialną – wymieniał zasługi radnego prezes Jacek Kozakiewicz. – Radny Zawadzki działa na rzecz poprawy warunków wychowawczo-zdrowotnych mieszkańców Katowic. Wspiera ośrodki naukowo-medyczne w pozyskiwaniu środków, również unijnych. Intensywnie angażuje się w powstanie muzeum historii medycyny i farmacji – mówił. Oprócz tego, wspomniał o działalności Zawadzkiego na rzecz dzieci.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij