Reklama

Przebiegną 15 km z Sosnowca do Katowic

Ł. K.
W sobotę odbędzie się bieg z Sosnowca do Katowic. Zawodnicy będą mieli do pokonania 15 kilometrów. Trasa jest podobna do tej, którą jeździ tramwaj numer 15.

To trzecia edycja biegu „15tka”. W ubiegłym roku zawodnicy pobiegli z Katowic do Sosnowca, ale tym razem trasa będzie odwrócona. Wszystko przez remonty w centrum Sosnowca. Nie zmieni się jednak dystans, który będą musieli pokonać zawodnicy. Przebiegną 15 kilometrów, częściowo wzdłuż trasy tramwaju nr 15.

Biegacze ruszą w sobotę o godzinie 14 z Parku Sieleckiego przez Pogoń i Stary Sosnowiec. Dalej przebiegną pomiędzy stawami Morawa i Hubertus. W Katowicach trasa będzie poprowadzona przez dzielnice Szopienice, Burowiec i Zawodzie. Tutaj biegacze wbiegną na bulwary Rawy i przez centrum Katowic dotrą do mety zlokalizowanej na pl. Szewczyka. Każdy, kto zmieści się w regulaminowym czasie 135 minut, odbierze medal. Organizatorzy przygotowali też loterię z nagrodami. Chociaż zapisy online zostały zakończone kilka dni temu, to będzie też można zapisać się na miejscu, w biurze zawodów. Koszt startu to 60 zł. Więcej informacji TUTAJ.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij