Reklama

Prezydent Andrzej Duda przyjedzie na Śląsk

Grzegorz Żądło
W środę 23 listopada z wizytą na Śląsku przebywał będzie prezydent Andrzej Duda. Odwiedzi Piekary Śląskie i Zabrze. W programie wizyty m.in. spotkania z mieszkańcami.

Najpierw Andrzej Duda przyjedzie do Piekar Śląskich. O godz. 14.55 zaplanowane zostało tu złożenie wieńca przy Kopcu Wyzwolenia. Godzinę później (godz. 16) w Parku Wolności rozpocznie się spotkanie z mieszkańcami, podczas którego planowane jest wystąpienie prezydenta.

Później prezydencka delegacja przejedzie do Zabrza. Tam o godz. 17.40 Andrzej Duda złoży wieniec przy pomniku Poległych Powstańców Śląskich (ul. Wolności 191, cmentarz par. św. Andrzeja). Potem o godz. 19 prezydent spotka się z mieszkańcami z budynku Miejskiego Ośrodka sportu i Rekreacji. Tam też planowane jest jego wystąpienie.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij