Reklama

Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Katowic na koncert

G. Ż.
Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Duda wezmą udział w koncercie z okazji Narodowego Święta Niepodległości, który w niedzielę 12 listopada odbędzie się w NOSPR. Wejściówek już nie ma.

Koncert pt. „W naszych sercach Polska” będzie miał dwie części. W pierwszej odbędzie się m.in. wspólne śpiewanie. O godz. 20 planowane jest wystąpienie prezydenta Andrzeja Dudy.

Podczas koncertu wystąpią NOSPR, Zespół Śpiewaków Miasta Katowice Camerata Silesia, Stanisław Soyka, Józef Skrzek, Grzegorz Płonka, Ela Skrzek, Anna Brachaczek, Patrycja Zarychta, Abradab, DJ Eprom, Kapela góralska i Zabrzańskie Stowarzyszenie Kulturalne Załogowa Górnicza Orkiestra Dęta „Makoszowy” .

Wszystkie wejściówki na koncert zostały już rozprowadzone. Organizatorem wydarzenia są wojewoda śląski, prezydent Katowic oraz Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia.

 

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij