Reklama

Prezes Parku Śląskiego w zarządzie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii

Aneta Moczkowska. Fot. Tomasz Żak/biuro prasowe UMWŚ.

Ł. K.
Po rezygnacji jednego z członków zarządu, Krzysztofa Zamasza, metropolia wyłoni nową osobę na jego miejsce. Wiadomo już, że kandydatką będzie obecna prezes Parku Śląskiego.

Na początku czerwca ze stanowiska wiceprzewodniczącego Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii zrezygnował Krzysztof Zamasz. Teraz wiadomo już, że jego miejsce zajmie Aneta Moczkowska, która od niespełna roku jest prezesem Parku Śląskiego. Będzie ona, podobnie jak Zamasz, reprezentowała podregion tyski w zarządzie GZM. Wcześniej była sekretarzem Urzędu Miasta Tychy. Pracowała też jako doradca prezydenta Tychów ds. komunikacji społecznej oraz w wydziałach: informacji, promocji i współpracy z zagranicą, funduszy europejskich, a także rozwoju miasta. Jej kandydatura zostanie przegłosowana na najbliższym zgromadzeniu GZM. Głosowanie jest ważne przy podwójnej większości. Moczkowska funkcję prezesa Parku Śląskiego objęła w marcu zeszłego roku. Została wybrana przez marszałka województwa bez konkursu. Na razie nie wiadomo kto zastąpi ją na tym stanowisku.

Podziel się informacją:


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij