Reklama

Prezes GKS Katowice podał się do dymisji

G. Ż.
Po porażce z MKS-em Kluczbork, która praktycznie przekreśliła szanse GKS-u Katowice na awans do piłkarskiej ekstraklasy, do dymisji podali się trener (zaraz po meczu) oraz prezes i wiceprezes klubu (we wtorek). Na razie nie wiadomo kto ich zastąpi. Nie wiadomo nawet czy dymisje zostaną  przyjęte.

Złożyłem rezygnację. Nie wiem co będzie dalej – powiedział nam Wojciech Cygan. O złożeniu przez niego oraz wiceprezesa Marcina Janickiego rezygnacji poinformował na swoim profilu na Facebooku prezydent Katowic Marcin Krupa. – Całą sytuację wnikliwie przeanalizuję i o mojej decyzji w sprawie zarządu GKS GieKSa Katowice SA oraz innych działaniach będę Państwa informować – napisał prezydent.

Więcej informacji w tej sprawie już wkrótce.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij