Reklama

Powstanie kolejny biurowiec przy autostradzie A4

Grzegorz Żądło
W czerwcu ma się rozpocząć budowa kolejnego biurowca w kompleksie A4 Business Park. Będzie to trzeci i ostatni budynek w tym miejscu. Inwestorem jest Echo Investment.

Trzeci biurowiec będzie nieco większy niż dwa już istniejące. Będzie miał 12 tys. m kw. powierzchni, podczas gdy tamte mają po około 9 tys. m kw. – Prace chcemy rozpocząć jeszcze w czerwcu, a planowany termin ich zakończenia przypada na koniec 2016 roku – mówi Krzysztof Giemza, prokurent w firmie Echo Investment. Dodaje, że na razie spółka nie ma jeszcze klienta na nowe biura. Nieoficjalnie ma je jednak zająć IBM, które wynajęło pierwszy biurowiec w kompleksie. Drugi w większości zajęła spółka PKP Cargo.

 

 

Zdjęcie: www.echo.com.pl

Podziel się informacją:


Komentarze

  1. zibibestia27 Maj 10, 2017 at 10:10 am - Odpowiedz

    A przy BP tez trasa A4 po stronie Granicznej stoi biurowiec nieskończony.Brakło im chyba kasy.

  2. Ormi Maj 29, 2015 at 6:48 pm - Odpowiedz

    Byłoby bardzo zręcznie, gdyby w drodze jakiejś zbiorowej umowy między instytucjami pracownicy A4 Business Park mogli nabywać w Atal Francuska Park mieszkania po szczególnie preferencyjnych warunkach.

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij