Reklama

Powstanie dojazd dla służb ratunkowych na os. Tysiąclecia

Ł. K.
Do tej pory to miejsce było słabo skomunikowane. Niewielka droga na os. Tysiącleciu ma przede wszystkim ułatwić dojazd służbom. Teraz swoją opinię na jej temat mogą wyrazić mieszkańcy.

Na os. Tysiącleciu powstanie nowa droga. Niewielki odcinek ma służyć przede wszystkim dojazdowi służb ratunkowych. Droga będzie budowana w dwóch etapach. Najpierw powstanie brakujący fragment jezdni od budynku nr 82 do budynków 88b i 88c przy ul. Tysiąclecia. Drugi etap to przebudowa istniejącej drogi, która przebiega z drugiej strony bloku przy ul. Tysiąclecia 82. Jeszcze w tym roku powstanie projekt drogi. Na ten cel miasto ma przeznaczyć około 80 tys. zł. Sama realizacja rozpocznie się w 2018 roku. Na razie trwają konsultacje społeczne. Mieszkańcy mogą zgłaszać swoje uwagi na Platformie Konsultacji Społecznych. Szczegóły są dostępne TUTAJ.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij