Reklama

Poszukiwany dwoma listami gończymi został zatrzymany w Szopienicach

Redakcja
Mężczyzna był poszukiwany listem gończym od kilku lat. Miał trafić do więzienia za popełnienie dwóch przestępstw. W końcu udało się go odnaleźć w Szopienicach.

Miał trafić do więzienia już kilka lat temu, ale ukrywał się przed policją. Funkcjonariusze z II komisariatu policji dostali informację o tym, gdzie przebywa poszukiwany. Weszli do jednego z mieszkań i znaleźli tam 31-latka. Od 2014 mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi. Jest skazany m.in. za kradzież rozbójniczą i przestępstwo narkotykowe. Miał też 4 nakazy doprowadzenia. Został zatrzymany wczoraj i trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce ma być przewieziony do aresztu śledczego, gdzie będzie odbywał zaległą karę pozbawienia wolności.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij