Reklama

Policjantka kopnięta w twarz podczas interwencji w centrum Katowic

G. Ż.
Dwoje mieszkańców Świętochłowic zaatakowało w centrum Katowic policyjnych wywiadowców, kiedy ci chcieli rozdzielić bijących się mężczyzn. Policjantka została kopnięta w twarz, obrażenia odniósł też policjant. Oboje zostali opatrzeni w szpitalu. Napastnicy dzisiaj są przesłuchiwani.

W nocy z soboty na niedzielę policyjni wywiadowcy zauważyli w pobliżu skrzyżowania ul. Opolskiej i ul. Sobieskiego bójkę, w której brali udział trzej mężczyźni. Zatrzymali się i chcieli ich rozdzielić. Jeden z mężczyzn (jak się później okazało, 26-letni mieszkaniec Świętochłowic) w trakcie obezwładniania był bardzo agresywny. Zaczął uderzać i kopać interweniujących funkcjonariuszy. Policjantka została kopnięta w twarz. Po chwili policjantów zaatakowała też 24-letnia partnerka agresywnego mężczyzny.

Ostatecznie napastnicy zostali obezwładnieni i przewiezieni do policyjnego aresztu. Oboje byli pijani, mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie, a kobieta ponad 1,3. Dziś mieszkańcy Świętochłowic są przesłuchiwani. Najpewniej usłyszą zarzuty.

Śledczy z komisariatu policji VI  w Katowicach ustalają teraz tożsamość dwóch pozostałych osób biorących udział w bójce.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij