Reklama

Policjanci i strażnicy spotkają się z pieszymi na placu Marii i Lecha Kaczyńskich

Redakcja
Policjanci, strażnicy miejscy i funkcjonariusze Wojewodzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego wyjdą dzisiaj na ulice, żeby porozmawiać z pieszymi. Będzie można zdobyć odblaskowe elementy i zobaczyć jak pogarsza się wzrok po wypiciu alkoholu.

Poprzednia akcja „Błyśnij dla życia” odbyła się kilka tygodni temu. Wtedy nie było tłumów, z powodu dużego mrozu. Teraz chętnych do spotkania ze służbami powinno być więcej. W wydarzeniu chodzi o to, aby dotrzeć do pieszych. Policjanci będą informowali ich o ważnej roli odblasków. Oprócz policjantów w akcji wezmą udział funkcjonariusze Wojewódzkiego Inspektoratu Ruchu Drogowego, straży miejskiej i przedstawiciel KZK GOP. Każdy chętny otrzyma odblaskowe akcesoria i spróbuje chodzenia w alkogoglach. „Błyśnij dla życia” na placu Marii i Lecha Kaczyńskich (dawnym Szewczyka) potrwa od godz. 17 do 19.

Podziel się informacją:


Komentarze

  1. Janek Marzec 26, 2018 at 12:49 pm - Odpowiedz

    Gdzie w Katowicach jest plac Kaczyńskich ? To gdzieś niedaleko Placu Szewczyka ?

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij