Reklama

Policja poszukuje świadków wypadku w Giszowcu

S. K.
Do wypadku doszło 1 maja ok. godz. 11.30 w Katowicach, na skrzyżowaniu ul. Górniczego Stanu, Przyjaznej i Adama. Kierowca wjeżdżający w tę ostatnią uderzył w rowerzystę. 52-latek doznał obrażeń ciała.

Sprawca poruszał się samochodem Opel Corsa. Policja prosi o kontakt zwłaszcza osobę, która kierowała czarnym Jeepem Cherokee, jadącym w tym czasie ulicą Adama w kierunku skrzyżowania.

Każdy, kto był świadkiem zdarzenia proszony jest o kontakt z wydziałem do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach przy ul. Lompy 19 pokój 456. Z wydziałem można też kontaktować się telefonicznie pod numerami: 32 200 23 09, 32 200 24 16 w godz. 8-14 lub pod numerem 32 200 25 55.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij