Reklama

Pokazy psich zawodowców i porady specjalistów. Jutro Katowicki Dzień Psiaka

Redakcja
Psia impreza w Parku Kościuszki. Będą biegi, pokazy psów służbowych i kilku dyscyplin sportowych. To propozycja nie tylko dla właścicieli, ale również osób, które dopiero nad psem się zastanawiają. Nie zabraknie konkursów.

Kolejna, trzecia, edycja imprezy dla psów i ich właścicieli w sobotę w Parku Kościuszki. Przy wieży spadochronowej staną stoiska, na których można będzie porozmawiać ze specjalistami i kupić różne produkty dla swojego psa. Najważniejszym punktem programu będą biegi. Psy razem z właścicielami przebiegną 15 km i 5 km Start pierwszego biegu o godzinie 10, a drugi ruszy 15 minut później. Po zawodach, o godz. 12, rozpocznie się piknik. W trakcie imprezy będzie można obejrzeć psy służbowe w akcji. Na piknik przyjadą m.in. psy pracujące w Straży Granicznej i Straży Pożarnej. Poza tym odbędą się pokazy psich dyscyplin sportowych. Psy będą m.in. pokonywały przeszkody i aportowały. Nie zabraknie konkursów. Jedna z kategorii to psia piękność. Na miejscu psy będą miały zapewnioną wodę. Z kolei właściciele będą mogli zamówić coś do picia i jedzenia w food truckach. Organizatorzy zadbali tez o strefę animacji dla najmłodszych dzieci. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej TUTAJ.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij