Reklama

Pokazy mody w Silesia City Center

Fotografia ilustracyjna.

S. K.
W sobotę i niedzielę w Silesia City Center odbędzie się pokaz mody. Modelki i modele zaprezentują na wybiegu kreacje, które można kupić w SCC. Wydarzenie poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Maciej Dowbor.

Scena, na której wystąpią modele, stanie na Placu Tropikalnym. Podczas pokazu będzie można zobaczyć ubrania ok, 70 różnych marek. Wśród nich będą te droższe, ale znajdą się też propozycje dla szukających bardziej budżetowych propozycji. Modele zaprezentują kreacje wiosenne, dodatki do nich i obuwie.

Pokazy będą odbywać się co dwie godziny od 14 do 19. W planie imprezy przewidziano trzy bloki programowe. Oprócz tego będzie można obejrzeć występy Akrobatycznego Teatru Tańca Mira-Art. Program poprowadzą aktorka i wokalistka Barbara Kurdej-Szatan oraz prezenter i dziennikarz Maciej Dowbor. Wstęp wolny.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij