Reklama

Poczuj ciepło bez smogu. Jak przyłączyć się do sieci ciepłowniczej

Redakcja
Wspólnie z Tauron Ciepło prowadzimy akcję edukacyjno-informacyjną na temat przyłączania się do sieci ciepłowniczej. W tym miejscu znajdziecie zajawki wszystkich tekstów, które już ukazały się w trakcie akcji oraz linki do nich.

POCZUJ CIEPŁO BEZ SMOGU. JAK PRZYŁĄCZYĆ SIĘ DO SIECI CIEPŁOWNICZEJ

Rozpoczął się kolejny sezon grzewczy, a wraz z nim sezon na smog. Najgorsze dopiero przed nami. Mimo wielu apeli i konkretnych działań podejmowanych przez samorządy, nadal powietrze w aglomeracji w okresie jesienno-zimowym jest bardzo zanieczyszczone. Ale można to zmienić. W jaki sposób? Najlepiej poprzez zmianę sposobu ogrzewania np. na ciepło sieciowe. Wspólnie z Tauron Ciepło rozpoczynamy akcję informacyjną pt. „Poczuj ciepło bez smogu”, w której odpowiemy na wszystkie pytania związane z przyłączeniem się do sieci ciepłowniczej. Jak to zrobić, ile to kosztuje, kto za to płaci? Jak korzystać z ciepła sieciowego, żeby nie przepłacać. To tylko niektóre z tematów, którymi się zajmiemy. Na początek o pierwszych krokach, które trzeba zrobić, żeby przyłączyć się do sieci. Czytaj więcej TUTAJ.

POCZUJ CIEPŁO BEZ SMOGU. ILE KOSZTUJE PODŁĄCZENIE DO SIECI CIEPŁOWNICZEJ I KTO ZA TO PŁACI

Tym razem w naszej akcji informacyjnej pt. „Poczuj ciepło bez smogu” zajmiemy się kosztami podłączenia do sieci ciepłowniczej. Kto za to płaci i ile to kosztuje? Czy można się starać o jakąś dotację? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz TUTAJ.

ZOBACZ FILM O TYM JAK PRZYŁĄCZYĆ SIĘ DO SIECI

Partnerem akcji „Poczuj ciepło bez smogu” jest Tauron Ciepło.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij