Reklama

Pociągiem bez biletu. Kierowcy mogą się przesiąść do Kolei Śląskich

Fot. archiwum.

G. Ż.
Wysokie stężenie szkodliwych substancji w powietrzu jest powodem wprowadzenia darmowych przejazdów pociągami Kolei Śląskich. Na razie tylko w poniedziałek i tylko dla osób, które wezmą ze sobą dowód rejestracyjny samochodu. Z każdym kierowcą mogą podróżować dwie osoby towarzyszące.

Wczoraj pisaliśmy o tym, że Koleje Śląskie są gotowe do wożenia pasażerów za darmo. Późnym wieczorem marszałek województwa podjął decyzję, że pierwszym dniem bezpłatnych przejazdów dla kierowców będzie poniedziałek.

Żeby pojechać za darmo pociągiem KŚ, trzeba mieć ze sobą dowód rejestracyjny samochodu oraz dokument ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość. Z kierowcą mogą podróżować dwie osoby towarzyszące. Z „promocji” wyłączony jest przygraniczny odcinek Chałupki-Bohumin.

O tym jak długo KŚ będą oferować bezpłatne przejazdy zdecyduje marszałek województwa, po analizie jakości powietrza w regionie.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij