Reklama

Po wypadku autostrada A4 jest już przejezdna

Fot. PSP w Mysłowicach.

G. Ż.
Przez kilka godzin występowały poważne utrudnienia w ruchu na autostradzie A4 w kierunku Krakowa. Powodem był wypadek, do którego doszło około godz. 12 przed zjazdem na drogę ekspresową S1. Pięć osób zostało odwiezionych do szpitala, ale ostatecznie okazało się, że obrażenia odniosła jedna.

Jak informuje śląska policja, na autobus wiozący żołnierzy do Krakowa najechał samochód ciężarowy. Jego kierowca, obywatel Bułgarii, oraz czterech pasażerów autobusu zostało odwiezionych do szpitala. Wprawdzie do wypadku doszło na lewym pasie, ale w związku z wyciekiem płynów z uszkodzonych pojazdów, konieczne było zamknięcie obydwu pasów w kierunku Krakowa. Spowodowało to kilometrowe korki. Policjanci nie wpuszczali samochodów na A4 już na węźle Murckowska. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej.

Autobusem podróżowało 36 żołnierzy.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij